Kerio software

Kerio Control je riešenie pre unifikované zabezpečenie sietí charakteristické komplexnou ochranou sietí a štatistikami. Obsahuje firewall certifikovaný laboratóriami ICSA, VPN riešenie, rozklad záťaže medzi internetovými linkami a ich zálohovanie, filtrovanie obsahu a sofistikované reporty. Kerio Control ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred stále novými útokmi a to pomocou vstavaného systému IDS/IPS. Ten je založený na štandardizovanej technológii Snort, vďaka ktorej vyhodnocuje a blokuje útoky proti serverom, aplikáciam, klientským počítačom a sieťovým komponentom. Voliteľné komponenty ako je integrovaný antivírus Sophos alebo služba Kerio Web Filter pridávajú ďalšiu ochranu proti škodlivému obsahu a exploitom. Kerio Control ponúka bezkonkurenčnú škálovateľnosť hardwaru s možnosťou nasadenia na Windows, inštaláciou priamo na holé železo alebo ako vizualizované riešenie.

 

Hardwarové zariadenia Kerio Control NG Series:

Hardwarové zariadenia Kerio Control sú komplexným riešením pre unifikované zabezpečenie siete (UTM), ktoré Vám zaistia celkovú ochranu siete a dát. Súčasťou každého zariadenia je brána firewall a smerovač, detekcia a prevencia útokov (IPS), antivírusová ochrana firewallu, VPN a filtrovanie obsahu/URL. Zariadenia sú dodávané s najnovšou verziou softwaru Kerio Control a zároveň s nimi získate i ročnú Software Maintenance a ročnú záruku na hardware.
 

Kerio Control NG100

Malé firmy, pobočky a práce z domova

Vďaka svojej malej veľkosti je riešenie NG100 ideálne pre malé firmy s jednou kanceláriou, pobočky alebo pre tých, ktorí sa pripájajú z domu. Toto riešenie je vzhľadom k svojej veľkosti veľmi výkonné. Jeho dvojjadrový procesor zaistí, že vaše pracovisko bude bezpečne pripojené.

 

Kerio Control NG300

Rastúce firmy

Pre rastúce firmy predstavuje toto zariadenie výkonné komplexné bezpečnostné riešenie. Toto zariadenie, ktorého súčasťou je štvorjadrový procesor, vám zabezpečí a ochráni firemnú sieť.

Kerio Control NG500

Malé a stredné firmy

Riešenie NG500 je vhodné pre väčšie firmy, ktoré hľadajú riešenie s vyšším výkonom, ktoré je možné montovať do racku. Toto riešenie predstavuje komplexné bezpečnostné riešenie pre sídla spoločností alebo ich pobočky. Výkon zariadenia zaisťuje štvorjadrový procesor a vy si môžete byť istí, že vaša sieť je zabezpečená a chránená.

 

 

Kerio Connect je komplexné komunikačné riešenie s groupwarovými vlastnosťami pre malé a stredne veľké organizácie. Kerio Connect ponúka moderné funkcie pre e-mail, kalendár a spolupracuje s niekoľkými groupwarovými klientmi – Microsoft Outlook, Entourage, Apple Mail, Address Book, iCal a mobilnými zariadeniami. Pridukt Kerio Connect poskytuje integrovaný antivírusový program, výkonný antispam, vstavané archivačné funkcie, automatickú zálohu a je skvelou voľbou pre malé a stredne veľké organizácie.

Medzi nové vlastnosti produktu Kerio Connect patrí:

  • Distribuovaná doména – organizácie s viacerými pobočkami môžu používať poštu, zdroje a kalendáre len v jednej doméne
  • Plná webová správa – rýchly a bezpečný prístup ku konfigurácii serveru prostredníctvom bežného WWW prehliadača
  • CardDAV – jednoduchá synchronizácia v aplikácii Address Book v systéme Mac IS X Snow Leopard
  • Podpora nových mobilných zariadení – zahrňuje Palm Pre, Nexus, Droid, G2, HTC Hero a ďalšie

Kerio Operator je systém telefónnej ústredne VoIP pre malé a stredne veľké organizácie. Je navrhnutý tak, aby uľahčil hlasovú komunikáciu a pritom poskytol pokročilé funkcie telefónnych systémov, ako napríklad konferenčné hovory, smerovanie hovorov, záznam hovorov, skupiny prezváňaných čísiel, hlasovú poštu do e-mailu, automatické hlasové menu a fronty hovorov.


Kerio Operator V300:
Kerio Operator využívá existujúcu počítačovú siť a protokol Session Initiation Protocol (SIP), ktorý je priemyselným štandardom. Odteraz nie je treba zamestnávať telefónnych expertov, všetko hravo zvládne práve Váš správca IT. Webové rozhranie je veľmi intuitívne a tak z pôvodne tak drahej a napriek tomu úplne základnej požiadavky na vytvorenie/zmenu/zrušenie linky je teraz jednoduchá úloha, ktorú zvládnete rýchlo a bez pomoci odborníkov. Aj malá firma môže „znieť“ ako veľká korporácia.

Kerio Operator Box 3230:

Kerio Samepage je centrálnym miestom pre zdieľanie súborov a spoluprácu na skvelých nápadoch. K jeho použitiu stačí bežný WWW prehliadač. Vďaka jednoduchému designu užívateľského rozhrania môžu vaši klienti ľahko vytvárať a organizovať stránky pre zdieľanie dokumentov, textov, multimediálneho obsahu atď.

  • Organizácia súborov
  • Zdieľanie obsahu
  • Editácia dokumentov
  • Sledovanie zmien

 Sídlo spoločnosti

JKC, s.r.o.
Šoltésovej 1995
911 01 Trenčín

Telefonický kontakt

+421 32 744 4273
+421 32 39 08 140